Stemik Spółka z o. o.
38 - 333 Zagórzany, Klęczany
tel. +48 18 353 03 80

Wybierz wersję językow±:

 

Usługi

 

Cynkowanie ogniowe:

Od czerwca 2006 roku uruchomiona została ocynkownia ogniowa. Wymiary wanny cynkowniczej (długość x szerokość x głębokość): 3100 mm x 900 mm x 2300 mm. Znaczn± część wyrobów cynkowanych stanowią produkty firmy STEMIK ale oczywiście ocynkownia ma także duże możliwości świadczenia usług oferuj±c Klientom wysok± jakość, niskie ceny oraz szybkie terminy realizacji.

 

 

Spawanie w osłonie gazowej:

Spawanie wykonujemy półautomatami spawalniczymi w osłonie mieszanki argonowo - tlenowej.

 

 

Cięcie, gięcie, tłoczenie blach:

 

Cięcie, gięcie i tłoczenie blach, płaskowników i prętów wykonujemy na 15 prasach mimośrodowych i hydraulicznych o nacisku od 25 do 160 ton. Dysponujemy także 2 gilotynami do cięcia blach o grubości do 8 mm, piłami do cięcia rur i profili, wiertarkami, frezarkami oraz tokarkami. Od 2005 roku duże serie wyrobów wykonujemy z taśmy stalowej w kręgach na w pełni automatycznej linii składaj±cej się z: prasy 160 ton, podajnika oraz walców prostuj±cych.

 

 

 

„Świadczymy usługi cynkowania wyrobów zarówno dla licznej rzeszy odbiorców indywidualnych, jak również wielu renomowanych lokalnych przedsiębiorstw produkcyjnych. Przykładem może być tu lider w branży meblarskiej oraz siedzisk stadionowych i audytoryjnych – firma Nowy STYL z Krosna, dla której wykonywaliśmy cynkowanie mocowań/ram krzeseł stadionowych dla czterech stadionów piłkarskich na EURO 2012.

 

Jakość wykonywanych przez nas usług cynkowania cieszy się dużym uznaniem naszych wielu stałych klientów.

 

W najbliższych zadaniach inwestycyjno-rozwojowych STEMIK Sp. z o.o. jest uruchomienie w 2012 roku malarni proszkowej dla potrzeb własnych wyrobów, oraz dla klientów zewnętrznych.. Inwestycja ta przełoży się bezpośrednio na znacz±ce zwiększenie wydajności Spółki w zakresie logistyki wyrobów i szybszego dostosowania się do wymagań klientów Spółki.”